rok 2020 (x súťaží)
 Dátum  Súťaž  MUŽI ŽENY
 253.  02.08.2020  Dedinky – 4.kolo RHLS 2020 1.miesto (14,41) 2.miesto (17,34)
 252.  19.07.2020  Sp.Štvrtok – Memoriál T.Javorského 3.miesto (14,61) 1.miesto (16,61)
 251.  19.07.2020  Sp.Štvrtok – 1.kolo VHSL 2020 3.miesto (14,61) 1.miesto (16,61)
 250.  18.07.2020  Sp.Stará Ves – 3.kolo RHLS 2020 1.miesto (14,54) NP
 249.  11.07.2020  Sp.Belá – 2.kolo RHLS 2020 1.miesto (14,54) 1.miesto (17,37)
 248.  05.07.2020  Huncovce – 1.kolo RHLS 2020 2.miesto (14,85) NP (8.miesto)
rok 2019 (21 súťaží)
 Dátum  Súťaž  MUŽI ŽENY
 247.  26.10.2019  Široký Dul – Memorial V.I.Lenina NP 6.miesto (17,67)
 246.  12.10.2019  Púchov – SSP NP X
 245.  05.10.2019  Velké Hoštice – OCTOBER CUP 13.miesto (14,85) ?.miesto (25,76)
 244.  21.09.2019  SPpHrušov – VHL 2.miesto (14,50) X
 243.  07.09.2019  Sp.Belá – 10.kolo RHLS 2019 1.miesto (13,49) 2.miesto (17,14)
 242.  31.08.2019  Bijacovce – 11.ročník NOČNEJ 1.miesto (13,90) NP
 241.  31.08.2019  Bijacovce – 9.kolo RHLS 2019 1.miesto (13,53) 1.miesto (16,35)
 240.  24.08.2019  Hronsek – 8.kolo RHLS 2019 1.miesto (14,09) 1.miesto (17,45)
 239.  18.08.2019  Jamník – pohárovka 1.miesto (14,68) 1.miesto (17,50)
 238.  21.07.2019  Ihľany – 7.kolo RHLS 2019 NP 1.miesto (17,02)
 237.  13.07.2019  Sp.Stará Ves – 6.kolo RHLS 2019 1.miesto (14,34) 4.miesto (NP)
 236.  30.06.2019  Ihrište – SMHL NP (13,98) X
 235.  30.06.2019  Mojšová Lúčka – SSHL 4.miesto (13,949) X
 234.  29.06.2019  Revúčka – 5.kolo RHLS 2019 2.miesto (14,59) 2.miesto (17,64)
 233.  02.06.2019  DPO SR – okres Sp.Štvrtok 2.miesto (15,7+75) X
 232.  01.06.2019  Drábsko – 4.kolo RHLS 2019 2.miesto (14,27) 1.miesto (18,40)
 231.  26.05.2019  Sp.Štvrtok – 3,kolo RHLS 2019 2.miesto (14,09) 3.miesto (19,36)
 230.  25.05.2019  Sp.Štvrtok – 1.kolo VHSL 1.miesto (14,17) 1.miesto (18,18)
 229.  19.05.2019  Hronec – 2.kolo RHLS 2019 1.miesto (14,02) 2.miesto (18,45)
 228.  18.05.2019  Bystrá – 1.kolo RHLS 2019 1.miesto (14,30) 1.miesto (19,92)
rok 2018 (15 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 227. 13.10.2018  Čadca – Superpohár
 226.  08.09.2018  Žakovce – 11.kolo RHLS 2018
 225.  01.09.2018  Bijacovce – 10.ročník Nočná 2018
 224.  01.09.2018  Bijacovce – 10.kolo RHLS 2018
 223.  26.08.2018  Nižné Ružbachy – 9.kolo RHLS 2018
 222.  25.08.2018  Spišská Belá – 8.kolo RHLS 2018
 221.  18.08.2018  Spišský Štvrtok – pohárovka
 220.  22.07.2018  Ekospol (Bušovce) – 7.kolo RHLS 2018
 219.  21.07.2018  Ihľany – 6.kolo RHLS 2018
 218.  07.07.2018  Oľšavce – 5.kolo RHLS 2018
 217.  23.06.2018  Spišská Nová Ves – 4.kolo RHLS 2018
 216.  17.06.2018  Domaňovce – okresné kolo DPO
 215.  10.06.2018  Sp.Štvrtok – 3.kolo RHLS 2018
 214.  20.05.2018  Hronec – 2.kolo RHLS 2018
 212.  19.05.2018  Bystrá – 1.kolo RHLS 2018
rok 2017 (19 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 211.  28.10.2017  Široký Dul – Memoriál V.I.Lenina
 210.  02.09.2017  Bijacovce – nočná
 209.  02.09.2017  Bijacovce – 10.kolo RHLS 2017
 208.  27.08.2017  Nižné Ružbachy – 9.kolo RHLS 2017
 207.  19.08.2017  Štôla – Firenight nočná
 206.  19.08.2017  Štôla – 8.kolo RHLS 2017
 205.  13.08.2017  Ihľany – 7.kolo RHLS 2017
 204.  12.08.2017  Spišská Stará Ves – 6.kolo RHLS 2017
 203.  30.07.2017  Spišský Štvrtok – pohárovka
 202.  28.07.2017  Terňa – nočná
 201.  22.07.2017  Revúčka – 5.kolo RHLS 2017
 200.  16.07.2017  Dravce – pohárovka
 199.  15.07.2017  Žakovce – Tatry Night Cup
 198.  15.07.2017  Žakovce – 4.kolo RHLS 2017
 197.  30.06.2017  Ľubica – nočná
 196.  24.06.2017  Spišská Nová Ves – 3.kolo RHLS 2017
 195.  11.06.2017  Klčov – okresné kolo DPO
 194.  04.06.2017  Spišský Štvrtok – 2.kolo RHLS 2017
 193.  27.05.2017  Bystrá – 1.kolo RHLS 2017
rok 2016 (22 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 192.  08.10.2016  Polny Kesov – SSP
 191.  24.09.2016  Odorin – finale VHL
 190.  03.09.2016  Bijacovce – nocna
 189.  03.09.2016  Bijacovce – 10.kolo RHLS 2016
 188.  28.08.2016  Nizne Ruzbachy – 9.kolo RHLS 2016
 187.  20.08.2016  Stola – nocna
 186.  20.08.2016  Stola – 8.kolo RHLS 2016
 185.  13.08.2016  Relov – 7.kolo RHLS 2016
 184.  31.07.2016  Spissky Stvrtok – OHL LE
 183.  24.07.2016  Dravce – OHL LE
 182.  23.07.2016  Revucka – 6.kolo RHLS 2016
 181.  16.07.2016  Zakovce – Tatry night cup – nocna
 180.  16.07.2016  Zakovce – 5.kolo RHLS 2016
 179.  02.07.2016  Spisska Nova Ves – 4.kolo RHLS 2016
 178.  25.06.2016  Spisska Stara Ves – 3.kolo RHLS 2016
 177.  19.06.2016  Dubrava – okresne kolo DPO
 176.  18.06.2016  Climart cup Oprechtice CZ
 175.  18.06.2016  Oprechtice MSL CZ
 174.  04.06.2016  Spišský Štvrtok – 2.kolo RHLS 2016
 173.  28.05.2016  Stratená – 1.kolo RHLS 2016
 172.  21.05.2016  Granč-Petrovce (OHL LE)
 171.  01.05.2016  Uzovské Pekľany
rok 2015 (21 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 170.  10.10.2015  Bijacovce – Slovenský SUPERPOHÁR
 169.  26.09.2015  Torysa – Finále VHL
 168.  04.09.2015  Sveržov – nočná
 167.  31.08.2015  Bijacovce – nočná
 166.  31.08.2015  Bijacovce – 10.kolo RHLS + OHL LE
 165.  22.08.2015  Štôla – nočná
 164.  16.08.2015  Spišská Stará Ves – 9.kolo RHLS
 163.  15.08.2015  Reľov – 8.kolo RHLS
 162.  01.08.2015  Revúčka – 7.kolo RHLS
 161.  26.07.2015  Spišský Štvrtok – OHL LE
 160.  12.07.2015  Dravce – OHL LE
 159.  11.07.2015  Stratená – 6.kolo RHLS
 158.  05.07.2015  Žakovce – 5.kolo RHLS
 157.  27.06.2015  Jablonov – OHL LE
 156.  14.06.2015  Spišský Štvrtok – 4.kolo RHLS
 155.  07.06.2015  Spišský Štvrtok – okresné kolo DPO
 154.  06.06.2015  Štôla – 3.kolo RHLS
 153.  31.05.2015  Odorín – 2.kolo RHLS
 152.  30.05.2015  Arnutovce – 1.kolo RHLS
 151.  24.05.2015  Granč-Petrovce – OHL LE
 150.  03.05.2015  Uzovské Pekľany – OHL SB
rok 2014 (25 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 149.  25.10.2014  Široký Dul – Memoriál V.I.Lenina
 148.  11.10.2014  Pata – Slovenský SUPERPOHÁR
 147.  27.09.2014  Čečejovce – finále VHL
 146.  14.09.2014  Ľubovec – 10.kolo VHSL
 145.  31.08.2014  Bijacovce – nočná
 144.  31.08.2014  Bijacovce – 10.kolo RHLS
 143.  24.08.2014  Terňa – nočná
 142.  24.08.2014  Reľov – 9.kolo RHLS
 141.  17.08.2014  Odorín – 8.kolo RHLS
 140.  16.08.2014  Žakovce – 7.kolo RHLS
 139.  16.08.2014  Žakovce – 9.kolo VHSL
 138.  09.08.2014  Revúčka – 6.kolo RHLS
 137.  02.08.2014  Hrabovec – 8.kolo VHSL
 136.  27.07.2014  Spišský Štvrtok – 5.kolo RHLS
 135.  20.07.2014  Košické Olšany – 7.kolo VHSL
 134.  13.07.2014  Nižné Ružbachy – 6.kolo VHSL
 133.  12.07.2014  Stratená – 4.kolo RHLS
 132.  05.07.2014  Žakovce – 3.kolo RHLS
 131.  29.06.2014  Sveržov – 5.kolo VHSL
 130.  22.06.2014  Bijacovce – okresné kolo DPO
 129.  15.06.2014  Hankovce – 4.kolo VHSL
 128.  07.06.2014  Štôla – 2.kolo RHLS
 127.  01.06.2014  Nižné Ružbachy – 1.kolo RHLS
 126.  25.05.2014  Lúčka – 2.kolo VHSL
 125.  10.05.2014  Kecerovce – 1.kolo VHSL
rok 2013 (25 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 124.  26.10.2013  Široký Dul – Memoríál V.I.Lenina
 123.  12.10.2013  Hliník nad Váhom – Slovenský SUPERPOHÁR
 122.  28.09.2013  Bijacovce – finále VHL
 121.  21.09.2013  Bardejov – pohár primátora
 120.  14.09.2013  Sveržov – VHSL
 119.  07.09.2013  Ďurďové – SMHL
 118.  31.08.2013  Bijacovce – nočná
 117.  31.08.2013  Bijacovce RHLS
 116.  25.08.2013  Ľubovec – VHSL
 115.  18.08.2013  Olšavce – VHSL
 114.  17.08.2013  Sveržov – nočná
 113.  17.08.2013  Reľov – RHLS
 112.  11.08.2013  Bobrovček – SSHL
 111.  10.08.2013  Likavka – SSHL
 110.  03.08.2013  Spišská Sobota – RHLS + VHSL
 109.  28.07.2013  Spišský Štvrtok
 108.  21.07.2013  Košické Olšsany – 5.kolo VHSL
 107.  20.07.2013  Nižné Ružbachy – RHLS + VHSL
 106.  07.07.2013  Štrba – 3.kolo RHLS
 105.  06.07.2013  Stratená – 2.kolo RHLS
 104.  06.07.2013  Stratená – PHL
 103.  23.06.2013  Bijacovce – 2.kolo VHSL + 5.ročník dennej
 102.  16.06.2013  Spišský Štvrtok – okresné kolo DPO
 101.  08.06.2013  Štôla – 1.kolo RHLS
 100.  01.06.2013  Zlaté – 1.kolo VHSL
rok 2012 (25 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 99.  27.10.2012  Široký Dul – Memoriál V.I.Lenina
 98.  20.10.2012  Sveržov – východ vs. západ
 97.  29.09.2012  Kecerovce – finále VHL
 96.  23.09.2012  Ľubovec – finále VHSL
 95.  15.09.2012  Stratená – 10.kolo RHLS
 94.  31.08.2012  Bijacovce – 4.ročník nočná
 93.  31.08.2012  Bijacovce – 9.kolo RHLS
 92.  19.08.2012  Oľšavce
 91.  18.08.2012  Bobrovček – 8.kolo RHLS
 90.  12.08.2012  Gregorovce
 89.  11.08.2012  Spišská Sobota – 7.kolo RHLS
 88.  04.08.2012  Mlynčeky – 6.kolo RHLS
 87.  29.07.2012  Spišský Štvrtok
 86.  28.07.2012  Nižné Ružbachy – 5.kolo RHLS
 85.  22.07.2012  Žakovce – 4.kolo RHLS
 84.  08.07.2012  Terňa – pohár + VHSL
 83.  01.07.2012  Štrba – 3.kolo RHLS
 82.  30.06.2012  Sveržov – nočná
 81.  24.06.2012  Bijacovce – 4.ročník denná
 80.  17.06.2012  Kĺčov – okrskové kolo DPO
 79.  10.06.2012  Spišský Hrhov
 78.  19.05.2012  Štôla – 2.kolo RHLS
 77.  12.05.2012  Spišská Teplica – 1.kolo RHLS
 76.  08.05.2012  Brezovica
 75.  06.05.2012  Jablonov – pohár DHZ
rok 2011 (22 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 74.  15.10.2011  Žakovce – Slovenský SUPERPOHÁR
 73.  24.09.2011  Kojatice – Finále VHL
 72.  31.08.2011  Bijacovce – 3.ročník nočnej
 71.  31.08.2011  Bijacovce – 7.kolo RHLS
 70.  28.08.2011  Oľšavce
 69.  21.08.2011  Torysa
 68.  14.08.2011  Spišská Sobota – 6.kolo RHLS
 67.  13.08.2011  Hermanovce
 66.  07.08.2011  Mlynčeky – 5.kolo RHLS
 65.  31.07.2011  Spišský Štvrtok
 64.  30.07.2011  Krompachy – denná
 63.  24.07.2011  Žakovce – 4.kolo RHLS
 62.  23.07.2011  Krompachy – nočná
 61.  23.07.2011  Nižné Ružbachy
 60.  17.07.2011  Hubošovce
 59.  03.07.2011  Štrba – 3.kolo RHLS
 58.  19.06.2011  Bijacovce – 3.ročník – pohár starostu
 57.  12.06.2011  Spišský Štvrtok – okresné kolo DPO
 56.  22.05.2011  Bijacovce – okrskové kolo DPO
 55.  21.05.2011  Štôla – pohár staorstu + 2.kolo RHLS
 54.  15.05.2011  Spišská Teplica – 1.kolo RHLS
 53.  15.05.2011  Terňa
rok 2010 (18 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 52.  25.09.2010  Čečejovce – Finále VHL
 51.  19.09.2010  Gerlachov
 50.  05.09.2010  Gregorovce
 49.  04.09.2010  Spišská Sobota – nočná
 48.  31.08.2010  Bijacovce – 2.ročník nočnej
 47.  29.08.2010  Ovčie
 46.  29.08.2010  Šarišské Michaľany
 45.  15.08.2010  Torysa
 44.  14.08.2010  Hermanovce
 43.  08.08.2010  Brezovička
 42.  25.07.2010  Spišský Štvrtok
 41.  24.07.2010  Ľubovec
 40.  10.07.2010  Terňa – denná + nočná
 39.  27.06.2010  Spišské Vlachy
 38.  20.06.2010  Bijacovce – 2.ročník – pohár starostu
 37.  13.06.2010  Jablonov – okrskové kolo DPO
 36.  08.05.2010  Brezovica – pohár starostu obce
 35.  02.05.2010  Jablonov
rok 2009 (23 súťaží)
 Dátum  Súťaž
 34.  24.10.2009  Široký Dul – Memoriál V.I.Lenina
 33.  26.09.2009  Šuňava – Finále VHL
 32.  20.09.2009  Giraltovce – naberačka
 31.  15.09.2009  Richnava – pohár starostu
 30.  13.09.2009  Ovčie – pohár starostu
 29.  05.09.2009  Teplička – nočná
 28.  31.08.2009  Bijacovce – 1.ročník nočnej
 27.  30.08.2009  Šarišské Michaľany
 26.  23.08.2009  Torysa
 25.  16.08.2009  Spišská Sobota + VHSL
 24.  02.08.2009  Hniezdne
 23.  01.08.2009  Krompachy – denná
 22.  26.07.2009  Spišský Štvrtok
 21.  25.07.2009  Krompachy – nočná has.súťaž
 20.  25.07.2009  Svidník – krajské kolo DPO
 19.  12.07.2009  Torysky – okresné kolo DPO
 17.  21.06.2009  Bijacovce – 1.ročník – pohár starostu
 16.  20.06.2009  Spišské Vlachy – pohár primátora
 15.  20.06.2009  Jablonov – okrskové kolo dorastu DPO
 14.  07.06.2009  Terňa – pohár starostu
 13.  07.06.2009  Jablonov – okrskové kolo DPO
 12.  17.05.2009  Kapušany
 11.  16.05.2009  Štôla – kolo PHL
rok 2008 (8 súťaží)
  Dátum Súťaž
 10.  06.09.2008  Teplička – nočná has. súťaž
 09.  28.09.2008  Staré – Finále VHL
 08.  15.09.2008  Richnava – pohár starostu
 07.  24.08.2008  Šarišské Michaľany
 06.  17.08.2008  Torysa
 05.  21.06.2008  Spišské Vlachy – pohár primátora
 04.  15.06.2008  Studenec – okrskové kolo dorastu DPO
 03.  01.06.2008  Bijacovce – okrskové kolo DPO
rok 2007 (2 súťaže)
 Dátum  Súťaž
 02.  24.06.2007  Kĺčov – okresné kolo DPO
 01.  10.06.2007  Dúbrava – okrskové kolo DPO

Štatistika

Prehľad získaných umiestnení a počtu súťaží, na ktorých sa zúčastnili naše tímy.

Počet súťaží – 253

1.miesto – 52x

2.miesto – 82x

3.miesto – 40x

Rekord – muži – 13,49 sek. (Sp.Belá-2019)
Rekord – ženy – 16,35 sek. (Bijacovce-2019)

MUŽI:

2019 – víťaz NOČNÁ Bijacovce

2019 – rekord RHLS (13,49)

2019 – 1.miesto RHLS

2018 – 3.miesto RHLS

2015 – 3.miesto RHLS

2014 – 2.miesto RHLS

2013 – Majstri východu

2013 – 1.miesto RHLS

2009 – postup na krajské kolo DPO

ŽENY:

2019 – rekord RHLS (16,35)

2019 – 2.miesto RHLS

2018 – 2.miesto RHLS

2017 – 3.miesto RHLS

2016 – 2.miesto RHLS

2015 – 3.miesto RHLS

2015 – 11.07. – rekord 18,82

2014 – 3.miesto RHLS