All for Joomla All for Webmasters

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.


rok 2018 (x súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 217.  23.06.2018  Spišská Nová Ves - 4.kolo RHLS 2018 
 216.  17.06.2018  Domaňovce - okresné kolo DPO
 215.  10.06.2018  Sp.Štvrtok - 3.kolo RHLS 2018
 214.  20.05.2018  Hronec - 2.kolo RHLS 2018
 212.  19.05.2018  Bystrá - 1.kolo RHLS 2018


rok 2017 (19 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 211.  28.10.2017  Široký Dul - Memoriál V.I.Lenina
 210.  02.09.2017  Bijacovce - nočná
 209.  02.09.2017  Bijacovce - 10.kolo RHLS 2017
 208.  27.08.2017  Nižné Ružbachy - 9.kolo RHLS 2017
 207.  19.08.2017  Štôla - Firenight nočná
 206.  19.08.2017  Štôla - 8.kolo RHLS 2017
 205.  13.08.2017  Ihľany - 7.kolo RHLS 2017
 204.  12.08.2017  Spišská Stará Ves - 6.kolo RHLS 2017
 203.  30.07.2017  Spišský Štvrtok - pohárovka
 202.  28.07.2017  Terňa - nočná
 201.  22.07.2017  Revúčka - 5.kolo RHLS 2017
 200.  16.07.2017  Dravce - pohárovka
 199.  15.07.2017  Žakovce - Tatry Night Cup
 198.  15.07.2017  Žakovce - 4.kolo RHLS 2017
 197.  30.06.2017  Ľubica - nočná
 196.  24.06.2017  Spišská Nová Ves - 3.kolo RHLS 2017
 195.  11.06.2017  Klčov - okresné kolo DPO
 194.  04.06.2017  Spišský Štvrtok - 2.kolo RHLS 2017
 193.  27.05.2017  Bystrá - 1.kolo RHLS 2017


rok 2016 (22 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 192.  08.10.2016   Polny Kesov - SSP 
 191.  24.09.2016   Odorin - finale VHL 
 190.  03.09.2016   Bijacovce - nocna 
 189.  03.09.2016   Bijacovce - 10.kolo RHLS 2016 
 188.  28.08.2016  Nizne Ruzbachy - 9.kolo RHLS 2016 
 187.  20.08.2016   Stola - nocna 
 186.  20.08.2016   Stola - 8.kolo RHLS 2016 
 185.  13.08.2016  Relov - 7.kolo RHLS 2016 
 184.  31.07.2016   Spissky Stvrtok - OHL LE 
 183.  24.07.2016   Dravce - OHL LE 
 182.  23.07.2016  Revucka - 6.kolo RHLS 2016 
 181.  16.07.2016  Zakovce - Tatry night cup - nocna 
 180.  16.07.2016   Zakovce - 5.kolo RHLS 2016 
 179.  02.07.2016   Spisska Nova Ves - 4.kolo RHLS 2016
 178.  25.06.2016  Spisska Stara Ves - 3.kolo RHLS 2016 
 177.  19.06.2016  Dubrava - okresne kolo DPO 
 176.  18.06.2016   Climart cup Oprechtice CZ 
 175.  18.06.2016   Oprechtice MSL CZ 
 174.  04.06.2016   Spišský Štvrtok - 2.kolo RHLS 2016 
 173.  28.05.2016   Stratená - 1.kolo RHLS 2016 
 172.  21.05.2016   Granč-Petrovce (OHL LE) 
 171.  01.05.2016   Uzovské Pekľany


rok 2015 (21 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 170.   10.10.2015  Bijacovce - Slovenský SUPERPOHÁR 
 169.   26.09.2015  Torysa - Finále VHL 
 168.   04.09.2015  Sveržov - nočná 
 167.   31.08.2015  Bijacovce - nočná
 166.   31.08.2015  Bijacovce - 10.kolo RHLS + OHL LE  
 165.   22.08.2015  Štôla - nočná  
 164.   16.08.2015  Spišská Stará Ves - 9.kolo RHLS
 163.   15.08.2015  Reľov - 8.kolo RHLS
 162.   01.08.2015  Revúčka - 7.kolo RHLS 
 161.  26.07.2015  Spišský Štvrtok - OHL LE 
 160.   12.07.2015  Dravce - OHL LE 
 159.   11.07.2015  Stratená - 6.kolo RHLS 
 158.   05.07.2015  Žakovce - 5.kolo RHLS 
 157.   27.06.2015  Jablonov - OHL LE 
 156.   14.06.2015  Spišský Štvrtok - 4.kolo RHLS 
 155.   07.06.2015  Spišský Štvrtok - okresné kolo DPO 
 154.   06.06.2015  Štôla - 3.kolo RHLS 
 153.   31.05.2015  Odorín - 2.kolo RHLS
 152.   30.05.2015  Arnutovce - 1.kolo RHLS 
 151.   24.05.2015  Granč-Petrovce - OHL LE
 150.  03.05.2015  Uzovské Pekľany - OHL SB 


rok 2014 (25 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 149.   25.10.2014  Široký Dul - Memoriál V.I.Lenina 
 148.   11.10.2014  Pata - Slovenský SUPERPOHÁR 
 147.   27.09.2014  Čečejovce - finále VHL 
 146.   14.09.2014  Ľubovec - 10.kolo VHSL 
 145.  31.08.2014  Bijacovce - nočná
 144.   31.08.2014  Bijacovce - 10.kolo RHLS 
 143.  24.08.2014  Terňa - nočná
 142.   24.08.2014  Reľov - 9.kolo RHLS  
 141.   17.08.2014  Odorín - 8.kolo RHLS  
 140.   16.08.2014  Žakovce - 7.kolo RHLS
 139.   16.08.2014  Žakovce - 9.kolo VHSL 
 138.   09.08.2014  Revúčka - 6.kolo RHLS
 137.   02.08.2014  Hrabovec - 8.kolo VHSL
 136.   27.07.2014  Spišský Štvrtok - 5.kolo RHLS 
 135.   20.07.2014  Košické Olšany - 7.kolo VHSL 
 134.   13.07.2014  Nižné Ružbachy - 6.kolo VHSL
 133.   12.07.2014  Stratená - 4.kolo RHLS  
 132.   05.07.2014  Žakovce - 3.kolo RHLS 
 131.   29.06.2014  Sveržov - 5.kolo VHSL 
 130.   22.06.2014  Bijacovce - okresné kolo DPO
 129.   15.06.2014  Hankovce - 4.kolo VHSL
 128.   07.06.2014  Štôla - 2.kolo RHLS
 127.   01.06.2014  Nižné Ružbachy - 1.kolo RHLS 
 126.   25.05.2014  Lúčka - 2.kolo VHSL 
 125.  10.05.2014  Kecerovce - 1.kolo VHSL


rok 2013 (25 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 124.   26.10.2013  Široký Dul - Memoríál V.I.Lenina  
 123.   12.10.2013  Hliník nad Váhom - Slovenský SUPERPOHÁR
 122.   28.09.2013  Bijacovce - finále VHL  
 121.   21.09.2013  Bardejov - pohár primátora
 120.   14.09.2013  Sveržov - VHSL
 119.   07.09.2013  Ďurďové - SMHL
 118.   31.08.2013  Bijacovce - nočná
 117.   31.08.2013  Bijacovce RHLS
 116.  25.08.2013  Ľubovec - VHSL 
 115.   18.08.2013  Olšavce - VHSL 
 114.   17.08.2013  Sveržov - nočná
 113.   17.08.2013  Reľov - RHLS
 112.   11.08.2013  Bobrovček - SSHL
 111.   10.08.2013  Likavka - SSHL
 110.   03.08.2013  Spišská Sobota - RHLS + VHSL
 109.   28.07.2013  Spišský Štvrtok
 108.   21.07.2013  Košické Olšsany - 5.kolo VHSL
 107.   20.07.2013  Nižné Ružbachy - RHLS + VHSL
 106.   07.07.2013  Štrba - 3.kolo RHLS
 105.   06.07.2013  Stratená - 2.kolo RHLS 
 104.  06.07.2013  Stratená - PHL
 103.   23.06.2013  Bijacovce - 2.kolo VHSL + 5.ročník dennej
 102.   16.06.2013  Spišský Štvrtok - okresné kolo DPO  
 101.   08.06.2013  Štôla - 1.kolo RHLS  
 100.  01.06.2013  Zlaté - 1.kolo VHSL


rok 2012 (25 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 99.   27.10.2012  Široký Dul - Memoriál V.I.Lenina  
 98.   20.10.2012  Sveržov - východ vs. západ
 97.  29.09.2012  Kecerovce - finále VHL 
 96.   23.09.2012  Ľubovec - finále VHSL
 95.   15.09.2012  Stratená - 10.kolo RHLS
 94.   31.08.2012  Bijacovce - 4.ročník nočná
 93.   31.08.2012  Bijacovce - 9.kolo RHLS
 92.   19.08.2012  Oľšavce
 91.   18.08.2012  Bobrovček - 8.kolo RHLS 
 90.   12.08.2012  Gregorovce
 89.   11.08.2012  Spišská Sobota - 7.kolo RHLS
 88.   04.08.2012  Mlynčeky - 6.kolo RHLS 
 87.   29.07.2012  Spišský Štvrtok
 86.   28.07.2012  Nižné Ružbachy - 5.kolo RHLS
 85.   22.07.2012  Žakovce - 4.kolo RHLS 
 84.   08.07.2012  Terňa - pohár + VHSL  
 83.   01.07.2012  Štrba - 3.kolo RHLS 
 82.   30.06.2012  Sveržov - nočná
 81.   24.06.2012  Bijacovce - 4.ročník denná 
 80.   17.06.2012  Kĺčov - okrskové kolo DPO
 79.   10.06.2012  Spišský Hrhov
 78.   19.05.2012  Štôla - 2.kolo RHLS
 77.   12.05.2012  Spišská Teplica - 1.kolo RHLS
 76.   08.05.2012  Brezovica
 75.  06.05.2012  Jablonov - pohár DHZ


rok 2011 (22 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 74.   15.10.2011  Žakovce - Slovenský SUPERPOHÁR
 73.   24.09.2011  Kojatice - Finále VHL 
 72.   31.08.2011  Bijacovce - 3.ročník nočnej
 71.  31.08.2011  Bijacovce - 7.kolo RHLS
 70.   28.08.2011  Oľšavce 
 69.   21.08.2011  Torysa
 68.   14.08.2011  Spišská Sobota - 6.kolo RHLS
 67.   13.08.2011  Hermanovce  
 66.   07.08.2011  Mlynčeky - 5.kolo RHLS  
 65.   31.07.2011  Spišský Štvrtok 
 64.   30.07.2011  Krompachy - denná
 63.   24.07.2011  Žakovce - 4.kolo RHLS 
 62.   23.07.2011  Krompachy - nočná 
 61.   23.07.2011  Nižné Ružbachy 
 60.   17.07.2011  Hubošovce  
 59.   03.07.2011  Štrba - 3.kolo RHLS
 58.   19.06.2011  Bijacovce - 3.ročník - pohár starostu  
 57.   12.06.2011  Spišský Štvrtok - okresné kolo DPO 
 56.   22.05.2011  Bijacovce - okrskové kolo DPO  
 55.   21.05.2011  Štôla - pohár staorstu + 2.kolo RHLS 
 54.   15.05.2011  Spišská Teplica - 1.kolo RHLS 
 53.  15.05.2011  Terňa 


rok 2010 (18 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 52.   25.09.2010  Čečejovce - Finále VHL  
 51.   19.09.2010  Gerlachov 
 50.   05.09.2010  Gregorovce
 49.   04.09.2010  Spišská Sobota - nočná
 48.   31.08.2010  Bijacovce - 2.ročník nočnej
 47.  29.08.2010  Ovčie
 46.   29.08.2010  Šarišské Michaľany
 45.   15.08.2010  Torysa
 44.   14.08.2010  Hermanovce
 43.   08.08.2010  Brezovička 
 42.   25.07.2010  Spišský Štvrtok  
 41.   24.07.2010  Ľubovec  
 40.   10.07.2010  Terňa - denná + nočná
 39.   27.06.2010  Spišské Vlachy
 38.   20.06.2010  Bijacovce - 2.ročník - pohár starostu
 37.   13.06.2010  Jablonov - okrskové kolo DPO
 36.  08.05.2010  Brezovica - pohár starostu obce 
 35.  02.05.2010  Jablonov


rok 2009 (23 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 34.   24.10.2009  Široký Dul - Memoriál V.I.Lenina
 33.   26.09.2009  Šuňava - Finále VHL
 32.   20.09.2009  Giraltovce - naberačka 
 31.   15.09.2009  Richnava - pohár starostu 
 30.   13.09.2009  Ovčie - pohár starostu 
 29.  05.09.2009  Teplička - nočná
 28.  31.08.2009  Bijacovce - 1.ročník nočnej  
 27.  30.08.2009  Šarišské Michaľany
 26.  23.08.2009  Torysa
 25.  16.08.2009  Spišská Sobota + VHSL 
 24.  02.08.2009  Hniezdne
 23.  01.08.2009  Krompachy - denná
 22.  26.07.2009  Spišský Štvrtok 
 21.  25.07.2009  Krompachy - nočná has.súťaž 
 20.  25.07.2009  Svidník - krajské kolo DPO  
 19.  12.07.2009  Torysky - okresné kolo DPO
 17.  21.06.2009  Bijacovce - 1.ročník - pohár starostu
 16.  20.06.2009  Spišské Vlachy - pohár primátora
 15.  20.06.2009  Jablonov - okrskové kolo dorastu DPO 
 14.  07.06.2009  Terňa - pohár starostu
 13.  07.06.2009  Jablonov - okrskové kolo DPO
 12.  17.05.2009  Kapušany
 11.   16.05.2009  Štôla - kolo PHL


rok 2008 (8 súťaží) :

   Dátum  Súťaž
 10.  06.09.2008  Teplička - nočná has. súťaž
 09.  28.09.2008  Staré - Finále VHL
 08.  15.09.2008  Richnava - pohár starostu
 07.  24.08.2008  Šarišské Michaľany
 06.  17.08.2008  Torysa
 05.  21.06.2008  Spišské Vlachy - pohár primátora
 04.  15.06.2008  Studenec - okrskové kolo dorastu DPO
 03.   01.06.2008  Bijacovce - okrskové kolo DPO


rok 2007 (2 súťaže) :

   Dátum  Súťaž
 02.  24.06.2007   Kĺčov - okresné kolo DPO
 01.   10.06.2007  Dúbrava - okrskové kolo DPO